تبلیغات
پیروزی - پروین: غایب زیاد داریم ولی مهمتر انسجام تیمی و حمایت هواداران است
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «درست است که غایبان زیادی داریم ولی ما باید از داشته هایمان بهترین استفاده را بکنیم».


علی پروین امروز در محل تمرین سرخپوشان با اشاره به مشکلات پیش روی تیم، به سایت رسمی باشگاه گفت: آنچه اهمیت دارد انسجام تیمی است، این مسئله بسیار تعیین کننده است و ما از آن برخورداریم. غایبان زیادی داریم ولی ما باید از داشته هایمان بهترین استفاده را بکنیم.

وی ادامه داد: استقلال همیشه جلوی پرسپولیس تیم خوبی بوده است. پرسپولیس و استقلال سرماهای اصلی این فوتبال هستند و هر وقت آماده بوده اند، تیم ملی خوبی هم داشته ایم. این دو تیم هر مشکلی هم داشته باشند برای ارائه بهترین بازی های خود در دربی آماده می شوند و اینبار هم چنین اتفاقی روی خواهد داد.

پروین با اشاره به نقش تعیین کننده هواداران برای جبران غیبت بازیکنانی که محروم و مصدوم هستند، افزود: از هواداران می خواهم که صبوری خودشان را تا دقیقه 90 حفظ کنند و فقط تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند. چون این بازی از شبکه های ماهواره ای پخش می شود و باید فرهنگ و شخصیت فوتبال ما حفظ شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: ما در جام ولایت هم غایبان زیادی داشتیم اما آنچه باعث قهرمانی شد، انسجام، تعجب و انگیزه بچه ها بود. با این ها و حمایت هواداران من کاملا به این بازی امیدوارم.
نوشته شده در تاریخ جمعه 18 آذر 1390 توسط marvin