تبلیغات
پیروزی - این بازی با همه دربی ها فرق دارد / زارع: جنگ اصلی میان هافبك‌های میانی است
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

هافبک ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بتوانیم در برابر استقلال همانند نیمه دوم بازی با تراكتورسازی ظاهر شویم، برنده این دربی خواهیم بود.


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مازیار زارع که به همراه حمید استیلی در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر استقلال شرکت کرده بود اظهار داشت: این دیدار با همه دربی ها فرق دارد. دو تیم پرسپولیس و استقلال مدت زیادی است که در جام حذفی برابر هم صف آرایی نکرده اند و این موضوع بازی فردا را حساس تر خواهد کرد.

زارع در ادامه تصریح کرد: ما بعد از باختی كه مقابل استقلال در لیگ داشتیم، روند خوبی را پشت سر گذاشتیم و تنها در دو بازی شكست خوردیم. امیدوارم این روند خوب در بازی فردا ادامه داشته باشد.

هافبک سرخپوشان افزود: فردا جنگ اصلی میان هافبك‌های دو تیم خواهد بود. در دربی رفت لیگ، هافبك‌های پرسپولیس چندان خوب نبودند و به همین خاطر استقلال بازی را در دست گرفت. با این حال ما تیم آماده‌ای را در اختیار داریم. برای مثال علی كریمی بار دیگر به روزهای اوجش باز گشته و مثل دوران جوانی‌اش بازی می‌كند كه هیچ بازیكنی قادر به مهار او نیست. حتی محمد نوری و حسین بادامكی هم آمادگی بالایی دارند، مطمئن باشید اگر فردا مثل نیمه دوم بازی با تراكتورسازی باشیم، استقلال را می‌بریم و به مرحله بعدی صعود می کنیم.
نوشته شده در تاریخ جمعه 18 آذر 1390 توسط marvin