تبلیغات
پیروزی - هواداران صبور باشند / استیلی: پاس گل های كریمی كمتر از گل نیست
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هم ما و هم باشگاه به یکسری اصول اعتقاد داریم و پایبند به آن هستیم. علیرغم نیازی که به حضور محمد نصرتی و شیث رضایی داشتیم اما اصول دینی و اخلاقی خودمان را رعایت کردیم و از این دو بازیکن استفاده نخواهیم کرد.به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمید استیلی در کنفرانس پیش از دیدار برابر استقلال از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور (جام آزادسازی خرمشهر) در جمع خبرنگاران گفت: ایام حسینی را تسلیت عرض می کنم و انشاء ا... که در این ایام توانسته باشیم فیض لازم را ببریم.

وی افزود: روز جمعه بازی حساسی را در پیش داریم. همیشه جام حذفی، جام شگفتی‌ها بوده و هر ساله تیم‌هایی از لیگ یك و دو به مراحل بالاتر رسیده‌اند. در بازی فردا هر دو تیم از این بازی برد می‌خواهند.

سرمربی سرخپوشان تصریح کرد: پرسپولیس در یكی، دو سال گذشته نشان داده كه در جام حذفی قدرت زیادی دارد. با این حال ما امسال با قرعه سختی در جام حذفی مواجه شدیم و توانستیم ذوب آهن را در خانه اش حذف كنیم. ما قبل از بازی با تراكتورسازی روند خوبی را آغاز كرده بودیم و حتی در دیدار با تراكتورسازی هم نمایش بسیار خوبی داشتیم، اما قانون نانوشته فوتبال كه هر تیمی كه خوب بازی كند، پیروز نمی‌شود در آن بازی برای ما اجرا شد و نتوانستیم بازی را ببریم. با این حال امیدوارم فردا با وجود این كه بازیكنان محروم و مصدوم زیادی داریم، بازی خوبی را مقابل استقلال انجام دهیم و به مرحله بعد صعود كنیم.

حمید استیلی ادامه داد: تیم ما در حال حاضر با مشكلات فراوانی روبرو است، اما به بازیكنانم افتخار می‌كنم. همان طور كه آن‌ها در جام ولایت مقابل استقلال بسیار خوب بازی كردند و اگر قدر موقعیت‌هایمان را می‌دانستیم بازی را با نتیجه‌ خوبی برده بودیم، امیدوارم كه در بازی فردا هم علاوه بر مسایل فنی و اخلاقی، نمایش خوبی داشته باشیم و با كمك هوادارانمان استقلال را ببریم.

استیلی در مورد هواداران تاکید کرد: هواداران ما خودشان فهیم هستند. فقط از آن‌ها می‌خواهم كه صبور باشند. تا الان، هم باشگاه و هم بازیكنان هر چه در توان داشتند برای پرسپولیس گذاشته‌اند و اگر شما بعد از یك بازی به رختكن ما بیایید، می‌بینید كه بازیكنان از فرط خستگی نای بلند شدن هم ندارند. به هر حال ما فردا سعی و تلاشمان را می‌كنیم، باقی چیزها و نتیجه‌ بازی دست خدا است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص مهرداد اولادی و غلامرضا رضایی گفت: اولادی شرایط خوبی دارد، اما رضایی در چند روز گذشته در تمرین‌های گروهی شركت نكرده بود. با این حال پزشكان تیم در تلاش هستند كه او را به این بازی برسانند. ما فردا در كل 18 بازیكن هم نداریم و سه دروازه‌بان روی نیمكت داریم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: تیم‌های مقابل خیلی سعی می‌كنند كه با استفاده از شعارهای مختلف روحیه بازیكنان ما را تضعیف كنند اما ما دیگر به این مساله عادت كرده‌ایم. متاسفانه اخلاق مساله‌ گمشده فوتبال است. شاید خیلی از تیم‌ها در این شرایط اگر به جای پرسپولیس بودند، از نصرتی و شیث رضایی استفاده می‌كردند اما ما فقط شعار نمی‌دهیم و واقعا مسایل اخلاقی را رعایت می‌كنیم هر چند كه احتیاج شدیدی به نصرتی و رضایی برای مسابقه داشتیم. وی در مورد بازگشت معمارزاده افزود: میثاق وقتی فهمید اشتباه كرده از ما عذرخواهی كرد و به تمرینات بازگشت. او كمی زود قضاوت كرده بود و وقتی كه فهمید اشتباه كرده، پشیمان شد. وظیفه ما ساختن است نه تخریب.

سرمربی پرسپولیس در مورد منابع مالی این باشگاه اظهار داشت: به اعتقاد من مهم شایستگی و لیاقت مدیران باشگاه‌ها است كه بتوانند برای خودشان منابع مالی ایجاد كنند. اگر الان پرسپولیس توانسته به تعهداتش به بازیكنان عمل كند، به خاطر شایستگی مدیریت و شخص رویانیان بوده است.

استیلی در مورد جذب هواداران گفت: باشگاه پرسپولیس یك سایت برای هواداران راه‌اندازی كرده كه آن‌ها را جذب كند و بدین طریق هواداران را بشناسد. حتی باشگاه ما برای تیم‌های پایه در حال ایجاد شناسنامه است. همه اینها كارهای خوبی است كه در باشگاه پرسپولیس انجام می‌شود و نمی‌توانیم به خاطر پیشرفت یك باشگاه بگوییم كه پول‌های آن باشگاه از كجا آمده است.

استیلی در مورد بازی احتمالی 120 دقیقه ای جام حذفی ادامه داد: ما هم برای 90 دقیقه و هم برای 120 دقیقه برنامه‌ریزی كرده‌ایم و امیدواریم كه بازی خوبی را انجام دهیم. بازیكنانمان هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ تاكتیكی به آمادگی كامل رسیده اند.

سرمربی قرمزپوشان در خصوص شایعه باخت استقلال گفت: جام حذفی برای همه تیم‌ها یك میانبر به سوی لیگ قهرمانان آسیا است و مطمئنا دو تیم برای تصاحب مجوز لیگ قهرمانان آسیا در برابر هم ظاهر می شوند و جای هیچ گونه اشتباهی نیست.

استیلی درباره بازی كردن احتمالی علی كریمی در نوك حمله پرسپولیس در بازی برابر استقلال ادامه داد: در بازی قبلی بازیكنان ما بیشتر شناور بازی می‌كردند. با این حال پاس‌های گلی كه علی كریمی به بازیكنان می‌دهد كمتر از گل زدن نیست. منتهی ما در زدن ضربات آخر كم دقت بودیم. با این حال همیشه این طور نیست و یك روز هم توپ های ما وارد گل می‌شود.نوشته شده در تاریخ جمعه 18 آذر 1390 توسط marvin