تبلیغات
پیروزی - پرسپولیس، استقلال و سپاهان مدعیان قهرمانی هستند
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

جواد كاظمیان از آن دسته از پرسپولیسی‌هایی است كه علاقه بسیار شدیدی برای بازی كردن در دربی تهران دارد. قرار است استقلال و پرسپولیس در مرحله یك چهارم جام حذفی مقابل یكدیگر بازی كنند ولی اتفاق بد برای جواد این است كه او این دیدار را از دست داد. كاظمیان در بازی با ذوب آهن از سعید مظفری زاده كارت زرد گرفت و خیلی راحت از بازی مقابل استقلال محروم شد.

 در مورد این موضوع می‌گوید:« وقتی در زمین مسابقه كارت زرد گرفتم به هیچ عنوان نمی‌دانستم كه بازی با استقلال را از دست داده‌ام. بعد از پایان بازی بود كه برخی از دوستانم و همچنین عده‌ای از خبرنگاران این خبر را به من گفتند از دست دادن دربی واقعا یكی از بدترین اتفاقات فوتبالی‌ام بود. »

كاظمیان در پاسخ به این سوال كه آیا نمی‌دانستی در بازی با مس رفسنجان اخطار گرفته‌ای به سایت قانون می‌گوید:«اصلا شاید اخطار نگرفته باشم و باید در این مورد پرس و جو كنم ولی وقتی همه می‌گویند حتما دو اخطاره هستم. برای خودم هم جای سوال دارد كه چرا یادم نمی‌آید كه در بازی با مس اخطار گرفتم.»

از كاظمیان در مورد بحث حضور اریكسون در پرسپولیس سوال می‌كنیم كه او می‌گوید:« این مسائل به من مربوط نمی‌شود ولی دوست دارم استیلی در پرسپولیس بماند. او یكی از فنی‌ترین مربیانی است كه من داشته‌ام و امیدوارم همراه با استیلی نتایج خوبی بگیریم.»

كاظمیان در پاسخ به این سوال كه آیا قبول داری شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر كم است كه  او می‌گوید:« به هیچ عنوان شانس ما كم نیست و دلیلی برای ناامیدی ما وجود ندارد. به نظر من پرسپولیس، استقلال و سپاهان مدعیان قهرمانی هستند.»
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 آذر 1390 توسط marvin