تبلیغات
پیروزی - برای قهرمانی در جام حذفی باید استقلال را هم ببریم
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم
امیرحسین فشنگچی هافبک چپ پای سرخپوشان در طول این فصل توسط استیلی زیاد به بازی گرفته نشد و نیمکت‌نشینی‌های فشنگچی حتی ناراحتی او را به همراه داشت. این بازیکن اما در بازی با ذوب آهن یک گل برای پرسپولیس به ثمر رساند تا امیدوار باشد که در بازی‌های آینده در ترکیب ثابت قرار بگیرد. امیرحسین در مورد بازی با ذوب آهن و شرایطش در پرسپولیس به سوالات گل پاسخ می‌دهد. 
بازی چطور بود؟
 بازی خوبی بود و خدا شکر که توانستیم با انجام یک بازی تماشاگر پسند به دور بعد صعود کنیم. ذوبی‌ها به اینکه سعید مظفری‌زاده دوباره به عنوان داور این مسابقه انتخاب شد اعتراض داشتند.
 نظر تو چیست؟ 
انتخاب داوران چرخشی است و کمیته داوران تصمیم می‌گیرد در ضمن هیچ مشکلی در قضاوت ایشان وجود نداشت.
 ذوب آهن را چطور دیدی؟
 آنها تیم خوبی هستند ولی ما همیشه در اصفهان مقابل ذوب آهن خوب نتیجه می‌گیریم. پیروزی ما در اصفهان دور از انتظار نبود و خدا را شکر که اجازه ندادیم کار به وقت‌های اضافه برسد.
 در مرحله بعد به احتمال فراوان با استقلال روبه‌رو خواهید شد. فکر می‌کنی این‌بار آنها را ببرید؟
 ما باید از عنوان قهرمانی خود در جام حذفی دفاع کنیم و می‌خواهیم برای سومین فصل پیاپی قهرمان این جام شویم. ما پاپس نمی‌کشیم و برای اینکه قهرمان جام حذفی شویم باید استقلال را هم شکست دهیم.
 قبول دارید بردن استقلال برای هواداران شما خیلی مهم است؟
 دقیقا همینطور است. مطمئنا بازی سختی خواهد شد ولی ما باید در جام حذفی از استقلال انتقام بگیریم.
 در مورد گلی که زدی صحبت کن. این گل روی زرنگی حسین بادامکی است درست است؟ 
بچه‌های ما در این گل صحنه‌ها باهوش هستند. در بازی با صبا هم در صحنه‌ای مشابه به همین گلی که زدیم، به حسین بادامکی پاس دادم و حسین هم توپ را به غلام داد و توانستیم گل بزنیم.
 از اینکه گل زدی چه احساسی داری؟
 در این فصل روی من خیلی فشار بود و کمتر بازی کردم. خوشحالم که گل زدم و امیدوارم از این به بعد بیشتر بازی کنم.
 بابت نیمکت‌نشینی در هفته‌های گذشته آیا از حمید استیلی ناراحت هستی؟
 من گفتم که از نیمکت‌نشینی ناراحتم ولی هیچ وقت اعتراض نکردم و سعی داشتم با تمریناتی که انجام می‌دهم و تلاش زیاد حقم را بگیرم. به هر حال نظر استیلی این بود و من معتقدم نیمکت‌نشین کردن من توسط سرمربی تیم از روی غرض‌ورزی نبود. من امیدوارم در بازی‌های آینده بیشتر بازی کنم. 
راستی در مورد احتمال حضور اریکسون در پرسپولیس چه صحبتی داری؟ 
من چیزی در این مورد نشنیدم و آقای رویانیان هم از استیلی حمایت می‌کند. در ضمن ما بد نتیجه نگرفتیم.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 آذر 1390 توسط marvin