تبلیغات
پیروزی - استیلی:پیروزی برابر ذوب آهن تقدیم به هواداران
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر ذوب آهن در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه فولادشهر اصفهان گفتگو می کرد، ضمن بیان این مطلب افزود: این برد را به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم و به آقای ابراهیم‌زاده به خاطر ساختن تیمی که سال‌هاست بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران تحویل می دهد، تبریک می گویم.

وی با بیان اینکه 2 تیم عملکرد خوبی داشتند، خاطر نشان کرد: زمانی که قرعه میهمان به نام ما افتاد می دانستیم که بازی خیلی سختی پیش رو داریم و همینطور هم بود اما خدا را شکر که بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند و توانستند با وجود اینکه 2 بار از حریف عقب افتادند در نهایت نتیجه را به سود خود رقم بزنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در این دیدار نیز چند بازیکن خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم، افزود: جا دارد از بازیکنانم به خاطر تلاشی که جهت رسیدن به این پیروزی انجام دادند تشکر کنم. آنها امروز با تمام وجود بازی کردند و خواسته‌های ما را در زمین به اجرا در آوردند. من به آنها تاکید کرده بودم که جام حذفی جای اشتباه نیست و خوشحالم که در نهایت پیروز میدان بودیم.

وی با اشاره به دریافت گل‌های پرسپولیس که یکی از آنها از روی ضربات ایستگاهی بود، خاطر نشان کرد: میانگین قدی تیم ما از ذوب آهن پایین‌تر بود و تیم حریف توانست به خوبی از این ضعف ما استفاده کند اما بازیکنان پرسپولیس با دوندگی و تلاش مضاعف این ضعف را پوشش دادند و در نهایت به پیروزی رسیدند.

استیلی با بیان اینکه از هم اکنون باید به فکر مرحله بعد باشیم از روند رو به رشد تیمش ابراز رضایت کرد و گفت: ما در چند بازی اخیر عملکرد خوبی داشته‌ایم و فقط یک شکست را در کارنامه داریم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم در نیم فصل بتوانیم با جذب چند بازیکن تیم را تقویت کنیم و در نیم فصل دوم نوسان کمتری داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان پیروزی برابر ذوب آهن را به هواداران تیم پرسپولیس تقدیم کرد و گفت: امیدواریم در ادامه راه هواداران حمایت بیشتری از تیم ما بکنند تا ما بتوانیم با رفع نقاط ضعف و کمبودهای فنی که داریم شرایط بهتری را برای پرسپولیس فراهم کنیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: مسابقه‌ای که 5 گل دارد قطعا بازی زیبا و جذابی است. ما خود را برای مرحله بعد آماده می‌کنیم. 6 بازیکن خود را نداشتیم. محمد نوری هم مصدوم بود و نیمه دوم از او استفاده کردم. خدا را شکر می‌کنم که به مرحله یک چهارم نهایی رسیدیم و بازی خوبی انجام دادیم. 

استیلی در مورد نحوه قضاوت مظفری زاده گفت: در مورد داوری حرفی نمی‌زنم و هیچ وقت به این مسئله اعتراض نمی‌کنم اما در گل اول توپ به طور کامل از روی خط عبور نکرده بود و در گل دوم نیز بازیکنان ذوب آهن روی شیری مرتکب خطا شده‌اند به هر حال من حرفی نمی‌زنم. در لیگ هم ما بازی خوبی با ذوب آهن انجام دادیم و 12 موقعیت گل داشتیم. ذوب آهن تیم خوبی است و مربیان خوبی دارد که فوتبال زیبایی هم ارائه می‌کند. 

وی افزود: پرسپولیس بعد از دربی روند خوبی داشته و در نتیجه گیری جزء دو تیم اول جدول بوده اما فشار روی ما زیاد است و امروز بازی حیاتی را بردیم. 

استیلی در مورد اینکه چرا دیدارهای پرسپولیس و ذوب آهن را بیشتر مظفری زاده سوت می‌زند گفت: این مسئله را از کمیته داوران بپرسید. البته مظفری زاده از شریف‌ترین داوران ایران است هر چند امروز مظفری زاده بیشتر به سود ذوب آهن سوت زد. 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390 توسط marvin