تبلیغات
پیروزی - استیلی و کاشانی مخالف حضورم در پرسپولیس بودند
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم
و در مورد شرایط بحرانی راه آهن ادامه می دهد:«چند بازی است که امتیازات مفتی از دست می دهیم. ما به نیت 3 امتیاز به تبریز رفته بودیم و بازی را خیلی خوب اداره کردیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم. حتی تا ثانیه های آخر 3 امتیاز را گرفته بودیم ولی بازهم آن را با مساوی عوض کردیم.»
دروازه بان راه آهن ادامه می دهد:« ما بیرون خانه یک امتیاز خوب مقابل تراکتور گرفتیم ولی وقتی به این فکر می کنیم که فقط چند ثانیه با پیروزی فاصله داشتیم، خیلی سخت و ناراحت کننده است. این مساوی ها نه تنها برای بچه ها بلکه برای کادر فنی هم سوال شده که چرا در عرض چند ثانیه همه چیز را می بازیم. ما از لحاظ بدنی هم کم نداریم ولی این قدر مساوی کردیم که به باور تبدیل شده است.»
رودباریان در پاسخ به این سوال که واکنش علی دایی نسبت به این شرایط چیست می گوید:« دایی از این وضعیت خیلی عصبانی است به خصوص ناراحتی اش از این است که زحمتی که بچه ها می کشند نتیجه نمی دهد و بازی برده را مساوی می کنیم.ما مشکل فنی نداریم و در تمام پست ها بازیکنانی داریم که عالی هستند. ترس از مساوی باعث شده راحت دقایق آخر امتیاز از دست بدهیم.»
از رودباریان در خصوص صحبت های سعید عزیزیان مربی سابق دروازه بان های پرسپولیس سوال می کنیم که قبل از شروع فصل با او مذاکره کرد.رودباریان می گوید:« از عزیزیان تشکر می کنم که به من لطف داشت. او اول فصل با من مذاکره کرد و تمایل داشت به پرسپولیس بروم ولی آن زمان پرسپولیس تصمیم گیرنده زیاد داشت و استیلی و کاشانی مخالف حضورم در پرسپولیس بودند.من هم خیلی دوست داشتم به پرسپولیس برگردم ولی در نهایت نشد.»
 نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390 توسط marvin