تبلیغات
پیروزی - كاظمیان: راه رسیدن به استقلال بردن ذوب آهن است!
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره دیدار حساس تیمش مقابل ذوب آهن در مرحله یك چهارم نهایی جام حذفی كه در اصفهان برگزار می‌شود، اظهار كرد: خوشبختانه شرایط بدی نداریم. ما بعد از بازی سپاهان خیلی تحت فشار بودیم و وضعیت برای پرسپولیس سخت می‌گذشت، اما خوشبختانه برد مقابل سایپا به ما كمك كرد كه از آن شرایط خارج شویم و الان هم روحیه خوبی برای بازی ذوب آهن داریم. مطمئنم كه یك بازی خوب مقابل این تیم انجام می‌دهیم.

 

كاظمیان درباره عملكرد خوب پرسپولیس در دیدار این فصل سرخپوشان مقابل ذوب آهن در اصفهان گفت: البته ذوب آهن تیم بسیار خوب و ابراهیم زاده هم مربی بسیار باهوشی است. من مطمئنم كه ابراهیم زاده بازی رفت با ما در لیگ را آنالیز كرده است. ما به نسبت آن بازی در موقعیت سخت‌تری قرار داریم و جو ورزشگاه فولادشهر هم كه چه به لحاظ آب و هوایی و چه از نظر حمایت تماشاگران جو سنگینی است چرا كه خود من یك سال در سپاهان بازی كرده‌ام و با شرایط آنجا آشنایی دارم.

 

مهاجم پرسپولیس افزود: با این حال با تمام قوا و برای برد به مصاف ذوب آهن می‌رویم و از آنجا كه می دانیم در صورت پیروزی در مرحله بعد احتمالا به استقلال بر می‌خوریم انگیزه‌مان دو چندان شده است. به همین خاطر می‌خواهیم ذوب آهن را شكست دهیم.

 

جواد كاظمیان در ادامه درباره مصدومیت وحید هاشمیان و هادی نوروزی گفت: متاسفانه هاشمیان و نوروزی و همچنین علی عسگر مصدوم هستند. ما در حال حاضر در خط حمله چهار پنج بازیكن هستیم كه دو سه نفر از ما باید به میدان برود و بقیه هم باید بیرون بنشینند. وظیفه ما این است كه كار خود را به درستی انجام دهیم تا انشاءالله مهاجمان مصدوم پرسپولیس به تیم برگردند. در كل من فكر می‌كنم كه پرسپولیس در لیگ امسال پرترافیك ترین خط حمله را دارد.

 

وی درباره بحث‌هایی كه پیرامون ناراحتی او بعد از تعویضش به وجود آمده اظهار كرد: من همیشه همین طوری هستم و الان كه 10 ـ 12 سال است كه فوتبال بازی می‌كنم دوستانم هم به من می‌گویند كه تو اصلا در زمین بازی نمی خندی، حتی وقتی كه تیمت جلو باشد. بالاخره اخلاق من این طوری است، اما مثل این كه باید این اخلاق را عوض كنم، چرا كه همه این روزها روی من زوم كرده‌اند و می‌گویند من بعد از تعویض‌ها ناراحت می شوم ، از این به بعد سعی می‌كنم بخندم تا حداقل ظاهرم را حفظ كنم.


مهاجم پرسپولیس همچنین درباره كم شدن سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: واقعا نمی دانم چه بگویم، اما فكر می‌كنم این اتفاق بیشتر به خاطر این است كه ما امكانات و استادیوم‌های خوب و حرفه‌ای نداریم. به نظر من AFC تصمیم درستی گرفته است و به غیر از ورزشگاه آزادی ، ورزشگاه دیگری كه امكان برگزاری بازی‌های آسیایی را داشته باشد، نداریم. به اعتقاد من ما نباید به دنبال این برویم كه یك بازیكن چقدر پول می‌گیرد و در عوض باید به فكر بهبود وضعیت سخت‌افزاری فوتبالمان باشیم،‌ چرا كه امكانات درد اول فوتبال ماست و اگر به این موضوع رسیدگی نكنیم، تا هفت هشت سال بعد فوتبال ما جزو تیم‌های درجه دو آسیا می‌شود.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390 توسط marvin