تبلیغات
پیروزی - 90/كاظمیان: استیلی از اریسكون فنی‌تر به نظر می‌رسد
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

: جواد كاظمیان یكی از مهاجمان با تجربه پرسپولیس است كه اگر از نظر روحی – روانی شارژ شود مهار او كار هر مدافعی نیست. كاظمیان كه در دیدار مقابل صنعت نفت‌آبادان هت‌تریك كرده بود در ادامه با بی‌مهری‌هایی مواجه شد. به اعتقاد اكثر كارشناسان او می‌تواند در خط حمله به درد پرسپولیس بخورد. حالا سرخپوشان خودشان را برای موفقیت در دیدارهای جام حذفی آماده می‌كنند به همین بهانه با مهاجم شماره 17 پرسپولیس گفت‌وگویی انجام دادیم و او نیز با حوصله به سئوالات 90 پاسخ داد.

این مصاحبه را بخوانید:

90: به نظر می‌رسد جو تیم بهتر و آرام‌تر شده است، در این خصوص چه نظری دارید؟

بله، واقعا اگر مسائل حاشیه‌ای اجازه بدهد و همه دست به دست هم بدهیم اوضاع تیم بهتر می‌شود و می‌توانیم به همین روند ادامه بدهیم.

خوشبختانه این روزها شرایط روحی – روانی بازیكنان بسیار بهتر شده است و ما مشكل خاصی نداریم. مشكل ما فقط حوصله هواداران است تا اندك‌اندك خودمان را در جدول بالا بكشیم. مطمئن باشید رفته رفته شرایط تیم بسیار بهتر می‌شود و ما می‌توانیم به بالای جدول برسیم.

90: به نظر می‌رسد در این فصل پرسپولیس با بدشانسی‌های زیادی مواجه شده است. پرسپولیس حتی در قرعه‌كشی مسابقات جام حذفی نسبت به استقلال در موقعیت بسیار دشوارتری قرار گرفته است؛ در این خصوص چه نظری دارید؟

من هم از این همه بدشانسی تیم دچار تعجب شده‌ام.

ما باید خودمان را برای رویارویی با ذوب‌آهن آماده كنیم. استقلال طبق برنامه به مصاف تیم مهر كرج می‌رود. واقعا در این فصل ما از هر نظر دچار بدشانسی شده‌ایم.

90: اما تیمی كه سپاهان پرمهره را با خستگی و در غیاب چند بازیكن متوقف می‌كند؛ باید بتواند ذوب‌آهن را هم شكست دهد با این نظر موافقید؟

حتما كه این‌طور است شاید ما روی كاغذ با توجه به خارج از خانه بودن این بازی شانس زیادی برای موفقیت نداشته باشیم اما در كل همه تیم سرشار از انگیزه‌اند و برای كسب موفقیت تلاش می‌كنند. ما در مصاف با سپاهان هم باید برنده می‌شدیم اما متاسفانه آن ضربه من به تیر دروازه خورد. در حالی كه اگر آن ضربه گل می‌شد شرایط بازی به كلی فرق می‌كرد.

90: ذوب‌آهن را چطور حریفی  ارزیابی می‌كنید؟

حریفی با شخصیت و قدر كه امیدوارم مقابل این تیم روز خوبمان باشد تا بتوا نیم دل هواداران را شاد كنیم.

90: در خصوص كاهش سهمیه فوتبال باشگاهی‌مان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا چه نظری دارید؟

واقعا حیف است استقلال از مسابقات آسیایی كنار گذاشته شود. استقلال هم یكی از تیم‌های خوب این مملكت است و ما در مسابقات برون‌مرزی باید به سایر حریفان ایرانی، نگاه ملی داشته باشیم.

90: به نظرت آیا می‌توانی مقابل ذوب‌آهن هم 120 دقیقه بازی كنی؟

من بازیكنی 120 دقیقه‌ای هستم و خودتان هم می‌دانید كه از اول تا سوت پایان بازی با جان و دل برای تیم بازی می‌كنم و كم نمی‌گذارم.

90: خیلی‌ها ناراحتی شما هنگام تعویض با اولادی در دیدار مقابل سپاهان را سوژه كردند، در این خصوص چه نظری دارید؟

من همانطور كه گفتم بازیكنی بی‌خیالی نیستم كه از تعویض و باخت تیم ناراحت نشوم. هر وقت پرسپولیس خوب نتیجه نگیرد من اخمو و ناراحتم و نمی‌توانم در زمین مسابقه بخندم. با این حال انشاءا... در بازی‌های آتی تا پایان مسابقه در میدان حضور داشته باشم اما اگر مربیان قصدتعویضم را داشته باشند سعی می‌كنم با بازیكن جانشین دست بدهم و روبوسی كنم.

90: در مورد مذاكره باشگاه با اریسكون چه نظری دارید؟

من نباید به عنوان بازیكن در مورد مسائل مدیریتی تیم نظر بدهم اما در كل به نظر من استیلی از نظر من مشكل ندارد و حتی با توجه به شناخت بسیار خوبی كه از فوتبال ایران و پرسپولیس دارد به نظر من او در این شرایط فنی‌تر از اریكسون باشد ضمن اینكه خودتان هم می‌دانید اگر كمی صبر كنند اوضاع تیم ردیف می‌شود. مشكل ما سرمربی نیست.

90: در خصوص حساسیت نتیجه دیدار جام حذفی برای هواداران چه نظری دارید؟

بله، ما می‌دانیم كه هواداران چشم و امیدشان به نتیجه دیدارهای جام حذفی، پرسپولیس است تا به لطف خدا در ادامه مسابقات جبران مافات كنیم.

خواهش من هم از هواداران حمایت از تیم است تا ما از این مرحله هم به سلامت عبور كنیم.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390 توسط marvin