تبلیغات
پیروزی - ستیلی:در نیم فصل 5 بازیكن به تركیب تیم اضافه می كنیم
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

حمید استیلی در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران اظهار كرد: ما در بازی فردا 6 غایب داریم كه سه تا از آن‌ها مصدوم و سه تای دیگر به دلیل محرومیت نمی‌توانند ما را همراهی كنند اما امیدوارم با یك بازی منطقی، بتوانیم پیروز شویم.

وی افزود: تیم ذوب آهن تیم بسیار خوبی است كه از یك كادر فنی خوب بهره می‌گیرد و چون فردا یك بازی حذفی است، باید اشتباه‌هایمان به حداقل برسد و حتی نباید هیچ اشتباهی انجام دهیم.

استیلی تصریح كرد: پرسپولیس توانسته است دو بار پشت سر هم قهرمان این رقابت‌ها شود و امیدوارم مثل بازی اول فصل‌مان كه با ذوب آهن به خوبی ظاهر شدیم فردا نیز بتوانیم یك بازی قدرتی و زیبا از خود به نمایش بگذاریم.

حمید استیلی همچنین در مورد نهادینه شدن فرهنگ در ورزش گفت: همه ما وظیفه داریم كه فرهنگ را در ورزش بسط دهیم و البته وظیفه رسانه‌ها در این خصوص از همه سنگین‌تر است، البته هر كس جایگاه خودش را بشناسد، می‌توانیم پیشرفت كنیم، همان گونه كه والیبال ما دارد خوب نتیجه می‌گیرد، در فوتبال نیز باید از پایه، سرمایه‌گذاری كنیم تا بتوانیم موفقیت‌هایی متداوم داشته باشیم و اگر در فوتبال موفق نیستیم دلیلش این است كه روی تیم‌ها سرمایه‌گذاری نمی‌كنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه آیا به دلیل قراردادتان از تیم پرسپولیس استعفا نمی‌دهید، افزود: من در دوران ورزشی خود هیچ وقت از پول حرفی نزده‌ام و حتی هم‌اكنون از تیم سابق خود شاهین بوشهر رقم زیادی طلبكارم و حتی چك آن‌ها را برگشت نزدم و هیچ وقت برای من مسائل مالی مطرح نبوده است. البته فشارهای زیادی از اول فصل به روی من بوده است و تیم من در 7 هفته اخیر جزو تیم‌های برتر لیگ بوده است. همان گونه كه در جام ولایت نیز توانستیم قهرمان شویم.

وی افزود: ما در اول فصل خیلی دیر تیم را در اختیار گرفتیم، به گونه‌ای كه سه روز به مسابقه‌های لیگ باقی مانده بود و من اعتقاد به كار خود دارم و البته دست مدیران باشگاه را آزاد گذاشته‌ام و هیچ وقت به بزرگتر از خودم بی‌احترامی نكردم.

استیلی با رد اختلاف بین حقیقی و معمارزاده گفت: میثاق معمارزاده به دلیل مشكلات انضباطی در اختیار باشگاه قرار گرفت تا باشگاه در این باره تصمیم بگیرد.

وی خاطرنشان كرد: ما اگر فردا موفق شویم، احتمالا پس از نیم فصل لیگ برتر در مرحله بعد جام حذفی به تیم استقلال می‌خوریم و قصد داریم در نیم فصل 5 بازیكن به تركیب تیم اضافه كنیم. 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390 توسط marvin