تبلیغات
پیروزی - محمد رویانیان:اریکسون تا پایان هفته پاسخ می‌دهد
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

محمد رویانیان در گفتگویی در مورد آخرین وضعیت توافق با مربیان خارجی برای هدایت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق افزود: می‌خواستیم با اریکسون مخفیانه مذاکره کنیم، حتی با ایشان در یکی از پادگان‌های سپاه قرار ملاقات بگذاریم اما در نهایت مقرر شد نشست ما با ایشان در یکی از هتل‌های جزیره کیش باشد.

نمی‌دانم خبرنگاران چگونه متوجه شدند
وی ادامه داد: نمی‌دانم ایشان زمانی که در هواپیما بود، خبرنگاران چگونه فهمیدند این مربی در کدام پرواز و هواپیماست. وقتی هم ما رسیدیم سر قرار فکر می‌کردیم کسی از این مسئله خبر ندارد اما در عین ناباوری دیدیم آنها زودتر از ما در هتل حضور یافته و با اریکسون در حال احوالپرسی هستند و حتی به استقبال ما هم آمدند!

شاید اریکسون پیش از پایان فصل به ایران بیاید
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: مذاکرات بسیار خوبی را با اریکسون انجام داده و موقعیت و جایگاه پرسپولیس را برای این مربی مطرح کردیم تا شرایط حضورش در فصل آینده فراهم شود. حتی اگر ایشان تمایل داشت و در صورت توافق نهایی، زودتر به ایران آمده و مسابقات پایان فصل جاری را از نزدیک تماشا خواهد کرد.

اریکسون تا پایان هفته پاسخ می‌دهد
وی که با برنامه ورزش از نگاه دو گفتگوی می‌کرد، ادامه داد: یکی از مسائلی که با این مربی به توافق نرسیدیم، بحث مالی بود که نظرمان با هم متفاوت بود زیرا محدودیت‌هایی را در این خصوص در باشگاه داریم. ضمن اینکه از ایشان خواستیم تعداد دستیارانش را کاهش دهد و این مربی هم قرار شد تا انتهای هفته جاری پاسخ نهایی را به ما اعلام کند.

پاسخ منفی "میلوتینوویچ"
رویانیان با تاکید بر اینکه برای ما این مهم است بهترین گزینه را برای هدایت پرسپولیس به ایران بیاوریم، اظهار داشت: در همین راستا با دنیزلی هم صحبت کرده بودیم اما این مربی ترکیه‌ای در پاسخ دادن زمان زیادی را هدر داد. حتی با میلوتینوویچ هم در قطر صحبت کردیم اما ایشان مشاور قطر برای جام جهانی 2022 است. این مربی ضمن ابراز علاقه برای همکاری با پرسپولیس، اعلام کرد در حال حاضر شرایط حضور در این تیم را ندارد.

استیلی یکی از گزینه‌های اصلی هدایت پرسپولیس در فصل آینده است
وی با بیان اینکه همه این صحبت‌ها برای فصل آینده است، تصریح کرد: عملکرد استیلی هم تا پایان فصل ارزیابی می‌شود و اگر عملکردش خوب بوده و امتیازات مدنظرمان را کسب کند، این مربی یکی از گزینه‌های اصلی هدایت پرسپولیس برای فصل آینده است.

تیم فصل آینده عملکرد مدیریتی‌ام را نشان می‌دهد
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید کرد: تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا پرسپولیس در این فصل به جایگاه خوبی برسد. ضمن اینکه آنچه که مدنظر من است و عملکرد مدیریتی‌ام را نشان می‌دهد، تیم فصل آینده خواهد بود.

دنبال جذب مربی خوب برای دروازه‌‎بان‌ها هستیم
وی در مورد انتخاب مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال خاطرنشان کرد: فعلا مربی آلمانی تیم در حال تمرین دادن دروازه‌بان‌‎هاست ولی دنبال جذب مربی خوب برای دروازه‌‎بان‌ها هم هستیم.

تیم مانند یک انسان نیاز به جراحی دارد
رویانیان در مورد جدایی میثاق معمارزاده از تیم پرسپولیس در پایان گفت: میثاق پسر و بازیکن خوبی است اما در این مورد باید کادرفنی تصمیم بگیرد. بعضی مواقع برای اینکه وضعیت تیم بهتر شود، مانند یک انسان نیاز به جراحی دارد.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390 توسط marvin