تبلیغات
پیروزی - سازمان لیگ و کمیته انضباطی باید جریمه شوند نه پرسپولیس!
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

محمد رویانیان افزود: متاسفانه کمیته انضباطی در گذشته در زمینه تخلفات انجام گرفته در بازی ها هیچ گونه برخورد قوی از خود نشان نداده و حالا یک باره تحت تاثیر جو رسانه ای، باشگاه پرسپولیس را که قاطع ترین تصمیم را در زمینه برخورد با بازیکنانش گرفته است، متهم به مسامحه کرده و جریمه می کند و من یقین دارم که حکم این کمیته بر اساس اصول شرعی و اخلاقی بوده و تنها تحت تاثیر جو رسانه ای اخذ شده است.

 

وی با انتقاد شدید از زمان اعلام رای کمیته انضباطی افزود: اعلام رای کمیته انضباطی آن هم در شرایطی که تنها کمتر از 6 ساعت به بازی حساس تیم پرسپولیس در جام حذفی باقی مانده، نشانگر چه چیزی است، حالا می خواهند با ضربه زدن به روحیه تیم، قاطعیت خودشان را نشان دهند؟!

 

مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: اگر در بازی های گذشته لیگ با بازیکنان متخلف که گاهی در زمین فوتبال از خجالت یکدیگر در می آیند و یا با در آوردن پوشش خود باعث جریحه دار شدن احساسات می شوند، برخورد جدی می شد، آن زمان می توانستیم بگوئیم رای امروز کمیته انضباطی قاطع است ولی وقتی می بینیم عملکرد در این زمینه ها ضعیف بوده، پس معلوم است رسانه ها و برخی برنامه های ورزشی برای کمیته انضباطی حکم صادر کرده اند.

 

رویانیان با طرح این پرسش که مسامحه باشگاه پرسپولیس که در رای کمیته انضباطی به آن اشاره شده است به چه معناست، گفت: تصمیمی که من به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برای تنبیه دو بازیکن اخذ کردم، بسیار قوی تر از حکم کمیته انضباطی بود و آیا اخراج دو بازیکن و 550 میلیون تومان جریمه، مسامحه است؟

 

وی ادامه داد: مسامحه کاری آیا در زمان من بوده یا در گذشته اتفاق افتاده است؟ اگر در زمان گذشته بوده، چرا تاکنون برخورد نداشته اید و اگر در زمان مدیریت دو ماهه من است که قاطع ترین تصمیم برای برخورد با متخلفان اخذ شده است.

 

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: به جای این گونه صحبت ها باید ریشه اقدامات را در درست عمل نکردن به وظایف قانونی در سازمان لیگ و کمیته انضباطی جستجو کرد و اگر بنا بر جریمه است ابتدا باید آنها جریمه شوند.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390 توسط marvin