تبلیغات
پیروزی - انتقاد شدید محمد رویانیان از شبكه سوم سیما و فردوسی پور
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین امروز(جمعه) این تیم در جمع خبرنگاران با انتقاد شدید از شبكه سوم سیما اظهار كرد: من واقعا گله‌مندم و تاسف می‌خورم كه در بازی روز گذشته شاهین و استقلال اتفاقاتی افتاد كه واقعا من را ناراحت كرد. استقلال تیم بزرگی است و اتفاقا هر دو تیم هم بازی خوبی مقابل یكدیگر انجام دادند. ما خیلی خوشحالیم كه همانند استقلال در كنار یكدیگر جزو تیم‌های پرطرفدار و مردمی هستیم.


رویانیان ادامه داد: اما متاسفانه در این بازی شبكه سوم سیما یك صحنه بسیار بدی را پخش كرد كه چند جوان احساساتی هوادار استقلال، حرفی را به سرمربی پرسپولیس یعنی حمید استیلی زدند و من تاسف می‌خورم كه گزارشگر بازی نیز در آن لحظه كه این حرف‌ها زده می‌شد، صحبتی نكرد و حتی در آن صحنه صدای تماشاگران را زیاد كردند تا میلیون‌ها بیننده كه در حال تماشای بازی بودند، توهین به استیلی را بشنوند و تازه این گزارشگر بعد از توهین‌ها می‌خندد و می‌گوید ببینید این‌ها دارند به سرمربی تیم رقیب‌شان فحش می‌دهند.


رویانیان با بیان اینكه این اتفاق به معنای فقر فرهنگی ماست گفت: حالا مردم چه قضاوتی می‌كنند. این كه می‌گویید ما فقر فرهنگی داریم، همین است؟ این فقر فرهنگی در رسانه‌ است و فقر گزارشگر. من واقعا متاسفم. فكر می‌كنم مدیریت شبكه سوم سیما حداقل برنامه‌های پخش‌ شده از تلویزیون را كه می‌بیند. به نظر من قبح مسائل ریخته شده و دیگر كارهای زشت قبیح نیست. در یكی از بازی‌های تیم ملی ما مردی با یك خانم دست می‌دهد و تلویزیون آن را پخش می‌كند. حالا هم به یك سرمربی بااخلاق فحش داده‌اند و تلویزیون هم آن را پخش می‌كند. وقتی كه عكس شهید سرلشكر تهرانی مقدم روی پیراهن پرسپولیس حك می‌شود، هیچ كس به آن توجهی نمی‌كند بلكه اصلا به آن اشاره‌ای نمی‌كنند و وقتی كه یك مربی بااخلاق به عنوان یكی از مربیان اخلاق لیگ انتخاب می‌شود، اصلا اسم او را نمی‌برند. حالا آیا فقر فرهنگی فوتبال این است؟
نوشته شده در تاریخ جمعه 4 آذر 1390 توسط marvin