تبلیغات
پیروزی - جواد کاظمیان:هواداران پرسپولیس باید کمی صبور‌تر باشند
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص کسب تساوی مقابل سپاهان اصفهان گفت: ما در این دیدار باید در‌‌ همان نیمه اول با زدن چند گل به تیم سپاهان کار را تمام می‌کردیم اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت‌های به دست آمده استفاده‌ای بهینه بکنیم. 

جواد کاظمیان در گفت‌و‌گو با ایلنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: ما بسیار سر‌تر از تیم سپاهان ظاهر شدیم و اگر از فرصت‌های به دست آمده به خوبی استفاده می‌کردیم بدون شک با کسب ? امتیاز زمین مسابقه را ترک می‌کردیم. 

وی ادامه داد: البته این مساله به دلیل بد شانسی‌ها و عدم دقت در زدن ضربات آخر بود که نتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم. من نیز در دقایق نخست مسابقه با بی‌دقتی یک فرصت مسلم گلزنی را از دست دادم که اگر تبدیل به گل می‌شد به طور یقین روند بازی تغییر می‌کرد. 

مهاجم ملی پوش پرسپولیس تصریح کرد: انشاءا... بتوانیم در بازی‌های آینده با کسب امتیازات لازم عدم نتیجه گیری در بازی‌های گذشته را جبران کنیم. 

وی ادامه داد: من مطمئن هستم در بازی روز سه شنبه می‌توانیم با کسب ? امتیاز مجددا به روزهای خوش گذشته خود نزدیک شویم، البته نباید فراموش کرد ما در مقابل تیم سپاهان با عنوان مدافع عنوان قهرمانی قرار گرفتیم و کسب نتیجه تساوی مقابل چنین تیم قدرتمندی نمی‌تواند نتیجه بدی باشد. 

کاظمیان تاکید کرد: با این حال متاسفانه هواداران نتوانستند این نتیجه را تحمل کنند و بر علیه کادرفنی و بازیکنان شعار دادند. من امیدوارم در بازی‌های آینده با صبوری بیشتری بازی‌ها را تعقیب کنند تا ما هم بتوانیم با کسب نتایج لازم جواب محبت آن‌ها را بدهیم. 

وی تاکید کرد: در بازی با سپاهان داور مسابقه با اشتباهات مکرر خود باعث شد غلامرضا رضایی ? اخطاره شده و در بازی با سایپا غایب باشد و همچنین فکر می‌کنم اخراج نوروزی صحیح نبود.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1 آذر 1390 توسط marvin