تبلیغات
پیروزی - پروین: آینده درخشانی در انتظار پرسپولیس است!
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

‌عضو هیات مدیره پرسپولیس پیرامون نشست اخیر هیات مدیره باشگاه گفت: همه بودند فقط آقای نژاد فلاح حضور نداشتند که آن هم به خاطر یک مساله خانوادگی بود. البته تماس گرفتند که بیایند اما گفتیم که نیازی نیست. در کل، جلسه خیلی خوبی داشتیم که درباره مطالب اقتصادی و فنی صحبت کردیم. آقای رویانیان هم دو نفر از متخصصان در امور اقتصادی را آورده بودند که توضیحات خوبی درباره مسائل اقتصادی دادند که جالب بود. البته برنامه‌ها درازمدت هستند و برای به نتیجه رسیدن نیاز به زمان خواهد بود.

علی پروین با ابراز خوش بینی نسبت به اجرای این برنامه‌ها ادامه داد: همیشه گفته‌ام که مسائل مالی اهمیت دارد و اگر از این جهت مشکل وجود داشته باشد، فقط با فوتبال نمی‌شود پیش رفت. برای این فصل یکسری برنامه‌ها وجود دارد ولی باید قبول کنیم مدیریت جدید کمی دیر وارد گود شد اما از فصل آینده برنامه‌های مدونی خواهیم داشت. هزینه‌ها در ابتدای فصل مشخص می‌شود و بودجه در حساب خواهد بود تا همیشه دنبال پول ندویم و در آخر فصل بودجه کم نیاوریم بلکه اضافه هم بیاید. البته اجرای برنامه‌ها زمان می‌خواهد ولی در کل شرایط را کاملا امیدوار کننده می‌بینم و اینطور که آقای رویانیان پیش می‌رود، آینده درخشانی را برای پرسپولیس می‌بینم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در حیطه مسائل فنی گفت: در جلسه هیات مدیره درباره آخرین شرایط تیم صحبت کردیم. با استیلی هم درباره جذب بازیکنان در ابتدای فصل و در ادامه صحبت کردم. یک بازیکن خارجی را مد نظر داریم که خودم پیگیر نامه او بودم و یکی، دو خارجی دیگر هم هستند که آنها را بررسی می کنیم. با گزینه‌های داخلی هم صحبت کرده‌ایم ولی نمی‌توانم اسمی ببرم چون ممکن است روی بچه‌های خودمان تاثیر بگذارد یا اینکه عملکرد آن بازیکنان را در تیم هایشان دچار مشکل کند اما بطور قطع پرسپولیس برای نیم فصل دوم به خوبی تقویت می‌شود.

علی پروین درباره آخرین وضعیت شیث رضایی و محمد نصرتی گفت: از آقای عزیزمحمدی که دلسوز فوتبال هستند، خواستیم که به هر حال تمام جوانب امر را در نظر بگیرند و اگر حکم به گونه‌ای بود که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم، شرایطی مهیا شود که بتوانیم به جای آنها بازیکن بگیریم.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 آبان 1390 توسط marvin