تبلیغات
پیروزی - گفته های بازیکنان پرسپولیس درباره بازی با سپاهان
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم
مازیار زارع: داور تمركز را از ما گرفت

هافبك تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر درباره این بازی گفت: می‌توانستیم در این بازی سپاهان را شكست دهیم. خستگی ملی‌پوشان كمی در این بازی ما را اذیت كرد. ما موقعیت‌های بهتری داشتیم اما دو امتیاز را به راحتی از دست دادیم.

زارع ادامه داد: البته ما در كل در این دیدار در حد و اندازه‌های خودمان نبودیم. متاسفانه داور بازی با كارت‌های بی‌موردش و اخراج نوروزی، در نتیجه بازی تاثیر گذاشت و تمركز را از ما گرفت.

 

*نوروزی: از داور بپرسید چه اتفاقی افتاد

هادی نوروزی که در جریان مسابقه با سپاهان به دلیل اعتراض به داور اخراج شد، حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد و گفت: من مصاحبه نمی کنم اما بروید از فغانی بپرسید که چه اتفاقی افتاد و چرا اخراج شدم.

 

* حقیقی: هواداران حق دارند

علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی بود و من به دلیل اینکه در تمرینات تیم ملی خوب تمرین کرده بودم امروز به لحاظ روانی آماده بودم. تساوی مقابل سپاهان نتیجه بدی نبود و باید بازی بعدی امتیاز از دست رفته را جبران کنیم.

حقیقی تصریح کرد: هواداران حق دارند ناراحت باشند. می‌توانستیم با پیروزی در این مسابقه جهش خوبی داشته باشیم اما دیگر کاری نمی‌شود کرد.

 

*رضایی: پرسپولیس همیشگی نبودیم

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا رضایی در خصوص تساوی مقابل سپاهان اظهار داشت: پرسپولیس خوب بازی کرد اما از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم. ناهماهنگ بودیم و به همین دلیل نتوانستیم ببریم.

وی افزود: سپاهان تیم کوچکی نیست. آنها مهره‌های خیلی خوبی دارند اما قبول داریم که پرسپولیس همیشگی نبودیم.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 آبان 1390 توسط marvin