تبلیغات
پیروزی - سال گذشته 4 گل از سپاهان خورده بودیم!
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

حمید استیلی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان در حالی که با ناراحتی در سالن کنفرانس خبری حاضر شده بود گفت: بازی را خوب شروع کردیم ولی با تیمی پا به این مسابقه گذاشتیم که نصف و نیمه بود و نیمی از این بازیکنان نتوانسته بودند حتی یک جلسه هم با پرسپولیس تمرین کنند.

وی افزود: مجبور بودم از 6 نفر از این بازیکنان استفاده کنم، هاشمیان و علی عسگر نیز مصدوم بودند. بادامکی 3 کارته بود و نصرتی و رضایی هم محروم هستند. خودتان ببینید که این داشته‌های من بود اما فکر می‌کنم از من توقع زیادی دارند. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و حتی قبل از 10 نفره شدن می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم و شاید با آوردن یکی دو نفر شرایط را تغییر می‌دادیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: هواداران بدانند ما با سپاهانی بازی کردیم که تیم کوچکی نیست. حتی پس از بازی بازیکنان این تیم از اینکه با ما مساوی کرده‌اند خوشحالند اما هوادار ما شعار می‌دهد و از ما حمایت نمی‌کند. من نمی‌دانم این اتفاقات از کجا نشات می‌گیرد اما می‌دانم که فقط یک عده هستند که شعارها را آغاز می‌کنند و متاسفم که شعارها از پشت نیمکت خودمان شروع شد.

استیلی اضافه کرد: آقایان بگویند هدفشان چیست آیا هدفشان عوض کردن من است؟ بازیکنان من در رختکن بیشتر از لیدر ناراحت بودند. این اتفاقات طوری رخ داده که هواداران سپاهان هم به ما توهین می‌کنند. آیا اینها کار غیر فرهنگی نیست؟ مگر ما بد بازی کردیم؟ در این بازی خیلی مشکل داشتیم و دستم بسته بود که یک تیم را جور کنم اما حق مان برد بود و با اینکه مساوی شدیم تیم‌های بالای جدول نیز مساوی کردند و هنوز خیلی عقب نیفتاده‌ایم.

استیلی ادامه داد: امیدوارم شرایط طوری باشد تا در دیدار آینده نتیجه خوبی بگیریم و از سازمان لیگ خواسته‌ایم بازی ما را یک روز به عقب بیندازد همانطور که استقلال روز چهارشنبه بازی می‌کند.

سرمربی پرسپولیس با انتقاد از عملکرد داور گفت: من هیچ زمان در مورد داوری صحبت نکردم اما داور تیم ما را خلع سلاح کرد و در صحنه‌هایی به بازیکنان کارت زرد نشان داد که درست نبود و عملا 3 و 4 بازیکن پرسپولیس برای دیدار بعد محروم شدند. توپی که محسن بنگر با دست زد کارت زرد دوم داشت و باید اخراج می‌شد. امیدوارم کارشناسان در این خصوص نظر بدهند.

 خبرنگاری پرسید شما در چند صحنه می‌توانستید گل زنی کنید که استیلی صحبت او را قطع کرد و گفت: من چه کار کنم؟ من باید توپ را به دروازه بفرستم؟ وظیفه من تمرین دادن تیم و بالا بردن شرایط روحی و روانی بازیکن است اما من نمی‌دانم چرا وقتی بازیکن گل نمی‌زند همه به من بد و بیراه می‌گویند. از ته دل می‌گویم شرایطم خیلی سخت و کارکردن مشکل است اما از هواداران این را می‌خواهم که به تمرینات ما بیایند و ببینید بازیکنان با چه زحمتی تمرین می‌کنند. در بازی با مس رفسنجان تماشاگر کمی در ورزشگاه حضور داشت اما در دقیقه 117 گل زدیم چون تماشاگر کمی در ورزشگاه بود. فشار روحی کمتر بود و توانستیم گل زنی کنیم.

وی تاکید کرد: عده‌ای مشکل دارند و برای ما دردسر درست می‌کنند. به باشگاه گفته‌ام که دوربین در ورزشگاه بگذارد و آنها را شناسایی کند.

در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران گفت: شاید این مسئله به شما برمی‌گردد چون دایی در فصل گذشته به لیدرها باج نمی‌داد. استیلی در پاسخ به این حرف اظهار داشت: ما با لیدرها هیچ رابطه‌ای نداریم و این مسائل مربوط به باشگاه است. من نمی‌توانم توانم را برای مسائل دیگری بگذارم. یک سری از لیدرها واقعا خوب هستند و حمایت می‌کنند ولی یک سری دیگر رفتارهایی می‌کنند که زیبنده نیست.

استیلی گفت: در زمان قدیم یک محمد بوقی بود و تشویق می‌کرد و همه از او درس می‌گرفتند اما حالا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. لیدرها دوست دارند فلان بازیکن بازی کند و فلان بازیکن بازی نکند اما مردم باید بدانند که غلامرضا رضایی و جواد کاظمیان به علت خستگی تعویض شدند. مگر مردم می‌دانند آنها ده‌ها ساعت در پرواز بوده‌اند و با 4 ساعت اختلاف نسبت در یک کشور دیگر حضور داشته‌اند. مردم بگویند که چکار باید می‌کردم؟

وی تاکید کرد: در آن سو فقط سید جلال حسینی ملی پوش بود. علی کریمی هم مصدوم بود. مگر ما چند بازیکن داریم که بخواهیم به زمین بفرستیم. قرار است نیم فصل 5 یا 6 بازیکن بگیریم و تیم را تقویت کنیم اما اگر این هوادار به ما زمان بدهد. باز هم می‌گویم هواداران به تمرین بیایند و ببینید ما چقدر تلاش می‌کنیم. همین پارسال مگر پرسپولیس 4 گل از سپاهان نخورد. تنها یک کریمی به این تیم اضافه شد. پس خواهشا منصف باشید.

در این لحظه استیلی با تشکر از اهالی رسانه سالن کنفرانس را ترک کرد.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 آبان 1390 توسط marvin