تبلیغات
پیروزی - استیلی:بدون تماشاگر بازی برای ما راحت‌تر است!
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

حمید استیلی پس از تساوی بدون گل برابر سپاهان گفت: من مانده‌ام که چه کنم. تیم ما به این خوبی بازی می‌کند. تا قبل از 10 نفره شدن برابر سپاهان خوب بازی می‌کردیم اما این چه هواداری است که از دقیقه 75 علیه من و پرسپولیس شعار می‌دهد؟

وی ادامه داد: تمام موجودیت ما همین است. 7 ملی پوش داشتیم و دو بازیکن هم محروم هستند. نتوانستیم یک جلسه با این بازیکنان ملی پوش تمرین کنیم. با این حال در نیمه اول و دوم بیشترین موقعیت گل را به دست آوردیم و با تیمی بازی کردیم که نامش سپاهان است. این تیم نایب قهرمان آسیا بوده، با این حال اگر 10 نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم پیروز شویم اما بعد از اخراج نوروزی مجبور شدیم نتیجه را حفظ کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض غلامرضا رضایی و جواد کاظمیان گفت: من اولادی را آوردم که شرایط خوبی داشت و یکی دو موقعیت خوب هم پس از حضور او نصیب ما شد. رضایی خسته بود و توان دویدن هم نداشت. خودش به من گفت و تعویض‌اش کردم. این بازیکن 48 ساعت است که به ایران بازگشته آن هم با اختلاف 4 ساعت و نیم که با اندونزی داریم.

استیلی تاکید کرد: بازیکن ما هر چه در توان داشتند گذاشتند و اکنون همه آنها در رختکن افتاده‌اند و حتی نای دوش گرفتن هم ندارند. ما تمام توان خود را برای پرسپولیس گذاشتیم اما این چه فرهنگی است که هواداران اصفهانی در تهران در شهر خود من به من فحش می‌دهند. ما که به هواداران بی احترامی نکردیم.

وی در مورد برنامه‌های فشرده پرسپولیس در لیگ گفت: از سازمان لیگ می‌خواهم که بازی روز سه شنبه ما با سایپا را یک روز عقب بیندازد. ما فقط 2 روز فرصت داریم تا تمرین کنیم. حضور چنین هوادارانی به سود ما نیست. بازیکنان می‌گویند با حضور هواداران استرس می‌گیریم و بدون هوادار راحت‌تر بازی می‌کنیم. اگر ما تمام توان‌مان را نمی‌گذاشتیم حق با هوادار بود. از روز اول هواداران با ما چنین رفتاری کردند. با این حال من از آنهایی که آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر می‌کنم.

استیلی گفت: هواداری می‌خواهیم که در سختی‌ها همراه ما باشد. تیم ما در نیم فصل بازیکن جذب می‌کند ضمن اینکه در این بازی حسین بادامکی را نداشتیم و هاشمیان و حمید علی عسگر محروم بودند.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 آبان 1390 توسط marvin