تبلیغات
پیروزی - اختصاصی90/نورمحمدی:باید مراقب كرانچار باشیم
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

90: با حذف دو مدافع سرزن پرسپولیس حالا از علیرضا نورمحمدی انتظار می‌رود هم مراقب سلامتی‌اش باشد تا لوئیز به جمع مصدومان پرسپولیس اضافه نشود! و هم این‌كه بر آمادگی جسمی و روحی – روانی‌اش بیفزاید. نورمحمدی در خصوص وضعیت سرخپوشان پایتخت قبل از رویارویی با سپاهان به سئوالات ما پاسخ می‌دهد.

90: شرایط تیم قبل از بازی با پرسپولیس چطور است؟

شرایط خوبی داریم فقط مشكل ما مصدومیت و محرومیت برخی بازیكنان است. واقعا در غیاب ملی‌پوشانمان به مشكل خورده‌ایم. حسین بادامكی هم كه این اواخر به اردوی تیم‌ملی ملحق و مشكلاتمان دوچندان شد.

90: از رویارویی با سپاهان نمی‌ترسید؟

چرا باید بترسیم؟! به هر حال بازی با سپاهان هم یك بازی معمولی است.

90: به هر حال این روزها پرسپولیس هم با كمبود بازیكن مواجه است هم این‌كه به نظر می‌رسد، بازیكنان از نظر روحی – روانی دچار مشكل شده باشند...

نه، این حرف را قبول ندارم. ما یك تیم هستیم و با این‌كه بابت مصدوم و محروم شدن بیش از حد بازیكنانمان ناراحتیم اما به راحتی خودمان را نمی‌بازیم.

90: حالا وظیفه شما در خط دفاعی دشوارتر شده است، در این خصوص چه نظری دارید؟

بله، حمیدخان هم از بازیكنان دفاعی تیم خواسته با دقت و وسواس بیشتری بازی كنند.

90: آیا می‌توانید به اتفاق ممدوتال و شیری خط دفاع قدرتمندی بسازید؟

خدا را شكر از تعطیلات لیگ نهایت استفاده را كردیم و به هماهنگی‌های لازم دست یافتیم. اطمینان داشته باشید همه ما برای موفقیت تیم آنچه كه در توان داریم به نمایش می‌گذاریم.

90: سپاهان را در این فصل چطور حریفی می‌شناسید؟

سپاهان هم یكی از تیم‌های خوب شهرستانی است و هر چند كه در این فصل دچار مشكلاتی شد اما اكنون آنها كرانچار سرمربی سابق پرسپولیس را جذب كرده‌اند و ظاهرا كه با انگیزه وشناخت خوبی به تهران می‌آیند. با این وجود، ما فقط به فكر سه امتیاز بازی هستیم و می‌خواهیم در بازی خانگی‌مان و با حمایت هواداران برنده شویم. البته باید به شدت مراقب این بازی و این مربی باشیم تا مثل دیدار داماش برنده سه امتیاز این دیدار باشیم.

90: در خصوص بازی تیم‌ملی مقابل اندونزی چه نظری داری؟

خدا را شكر برنده شدیم تا مقدمات صعود مقتدرانه تیم‌ملی به مراحل بعدی مهیا شود ضمن اینكه از بابت گلزنی غلامرضا در تیم‌ملی هم خوشحال شدم. امیدوارم رضایی در بازی‌های باشگاهی هم پایش به گل باز شود. ما در این فصل مهاجمان خوبی داریم اما همان طور كه می‌دانید به خاطر برخی حوادث و مسائل تیم ما دچار مشكلات حاشیه‌ای شده بود و بازیكنان از نظر روحی در وضعیت مناسبی نبودند.

90: و حرف پایانی؟

باز هم تاكید می‌كنم، برای من فرقی نمی‌كند در كنار كدام بازیكن بازی كنم. من با هیچ كس مشكلی ندارم و به تصمیم استیلی احترام می‌گذارم. ما می‌توانیم در ادامه مسابقات لیگ‌برتر به جایگاه واقعی‌مان دست یابیم. فقط باید دست به دست هم بدهیم و از حاشیه‌سازی پرهیز كنیم.
نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390 توسط marvin