تبلیغات
پیروزی - فرصت ایده آل پرسپولیس برای رسیدن به صدر حدول
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم
تیم فوتبال پرسپولیس در پایان هفته دوازدهم لیگ برتر کشور با 16 امتیاز در رده هفتم ایستاده و 10 امتیاز کمتر از تیم صدرنشین استقلال دارد.

سرخپوشان در 12 بازی قبلی خود فقط به چهار پیروزی رسیده و 4 بار نیز با تساوی میدان را ترک کرده اند.

تا پایان نیم فصل اول 5 بازی باقی مانده و نکته جالب این است که پرسپولیس هر 5 بازی پیش روی خود را در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد.

سرخپوشان فردا یکی از دشوارترین بازی هم فصل خود را برابر سپاهان برگزار می کنند؛ دیداری که می تواند حتی برای هواداران در حد و اندازه های دربی پایتخت باشد.

شاگردان استیلی که در بازی های خانگی برخی مواقع تحت فشار هواداران نیز قرار دارند، در هفته چهاردهم و در روز سه شنبه هفته جاری میهمان سایپا هستند که این مسابقه نیز طبق روال همیشه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

پرسپولیس در هفته پانزدهم باید باز هم یک مسابقه حساس را در ورزشگاه آزادی میزبانی کند. دیدار برابر تراکتورسازی و شاگردان امیر قلعه نویی که برای رسیدن به صدر تلاش می کنند، قطعاً حساس خواهد بود. زمان این بازی جمعه 11 آذر است.

جدال با راه آهن و تیم علی دایی مطمئناً یکی از جذاب ترین مسابقات نیم فصل اول است؛ دیداری که روز شنبه 19 آذر برگزار خواهد شد. تماشاگران پرسپولیس این بار باید تیمشان را در مقابل تیمی تشویق کنند که هر وقت استیلی نتیجه نگرفت، سرمربی‌اش یعنی دایی را تشویق کردند.

سرخپوشان در هفته هفدهم نیز میزبان فولاد خوزستان هستند. البته هنوز زمان دقیق برگزار این مسابقه اعلام نشده است.

قطعاً با برنامه ای که عنوان شد، پرسپولیس و حمید استیلی این فرصت را دارند که خودشان را اثبات کنند و با رده های بالایی جدول برسند.نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390 توسط marvin