تبلیغات
پیروزی - خودروی پارس هدیه باشگاه پرسپولیس به استیلی و هاشمیان
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از این اتفاق اعلام کرد:

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تبریک به مجید جلالی و منصور ابراهیم زاده به عنوان مربیان برگزیده اخلاق، از جناب آقای حمید استیلی تجلیل و تشکر می نماید.

انتخاب آقایان حمید استیلی و وحید هاشمیان در زمره برترین های اخلاق مایه فخر و مباهات خانواده پرسپولیس بوده و نشانگر حاکم بودن ارزش های اخلاقی در فوتبال است که مورد توجه و قدردانی ویژه هیات مدیره باشگاه نیز قرار گرفته است.

در این راستا هر چند ارزش های اخلاقی با هیچ متاع دنیوی قابل سنجش و مقایسه نیست ولی به جهت قدردانی از آنها و تکریم اخلاق مداری در مجموعه پرسپولیس هدیه ویژه ای (یک دستگاه خودروی پارس) برای این عزیزان در نظر گرفته شده است که تقدیم این عزیزان می شود.

در پایان برای مربیان؛ حمید استیلی، مجید جلالی و منصور ابراهیم زاده و بازیکنان؛ وحید هاشمیان، مهدی مهدوی کیا و ابراهیم صادقی، برگزیدگان اخلاق فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت داشته، امیدواریم اخلاق در جای جای فوتبال ایران بیش از پیش گسترش یافته و در کنار ایجاد بستری مناسب برای توسعه فوتبال حرفه ای و اخلاق مدار، برای جوانان کشورمان که دوستدار فوتبال هستند، الگوهای مناسب و شایسته ترسیم کنیم.
نوشته شده در تاریخ جمعه 27 آبان 1390 توسط marvin