تبلیغات
پیروزی - آقا کریم بمب انگیزه است
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم
رسپولیس برای شروع لیگ انگیزه زیادی دارد هر چند که سرخ پوشان هم برای خودشان مشکلاتی دارند که شاید نگران کننده به نظر برسد. مجتبی شیری مدافع شیرازی پرسپولیس می گوید:« الان ما هم 7 بازیكن ملی‌پوش داریم، هم محروم و هم مصدوم. قطعا در این شرایط كار سخت می‌شود اما كار خودمان را می‌كنیم و مشغول تمرین هستیم. می‌خواهیم با تمركز كامل آماده بازی با سپاهان شویم و با حمایت هواداران خودمان را در جدول بالا بكشیم.»
او ادامه می دهد: «البته با توجه به اینكه ملی‌پوشان 6 صبح پنج‌شنبه می‌رسند خستگی بازیكنان در بازی با سپاهان برایمان مشكل‌ساز می‌شود.»
شیری در پاسخ به این سوال كه با توجه به احتمال محرومیت طولانی مدت شیث و نصرتی، آیا نیازی به جذب مدافع جدید هست یا بهتر است مازیار یك خط عقب بیاید می‌گوید: «برای من فرقی ندارد بازیكن بیاورند یا نه ضمنا وقتی مازیار عقب بازی كرد كه مدافع نداشتیم اما الان سه مدافع میانی داریم. البته لیگ قهرمانان هم در پیش است اما باید دید نظر كادر فنی در این خصوص چیست.»
مدافع شیرازی سرخ‌ها درباره بازگشت كریم باقری به تمرین های پرسپولیس می‌گوید: «آقا كریم احتیاجی به تعریف و تمجید ندارد. ایشان همیشه در كنار پرسپولیس بوده و بازگشتش به تیم بمب انگیزه بود.»
وی درباره میزان آمادگی باقری می‌گوید:«فكر می‌كنم آقا كریم طی این مدت هم تمرین داشته. ایشان تفكرات خاصی دارد و همیشه آماده است. آمادگی‌اش هم مطمئنا به تیم كمك می‌كند. همین كه ایشان كنار تیم باشند به ما روحیه می‌دهد و به كادر فنی هم كمك خواهد كرد.»نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 آبان 1390 توسط marvin