تبلیغات
پیروزی - وكیل شیث رضایی:نباید شیث و محمد نصرتی محروم شوند
پیروزی
قرمز تر از آنیم که بی رنگ بمیریم/ آبی نشدیم تا که به این ننگ بمیریم

غلامرضا رفیعی روز یكشنبه در نشست مطبوعاتی شیث رضایی كه در دفاع از خود در خصوص بی اخلاقی های پیش آمده در باشگاه پرسپولیس برگزار شده بود، این مطلب را بیان كرد.

 

رفیعی كه ادعا كرد درگیر پرونده های فوتبالی بزرگ در فدراسیون بین المللی فوتبال  FIFA است، افزود: امیدوارم این مشكل در داخل خانواده فوتبال ایران برطرف شود و به خارج از مرزهای ایران كشیده نشود.

 

وی در واكنش به جرایمی كه از سوی فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران برای موكلش عنوان شده است، گفت: كمیته انضباطی فدراسیون هنوز تشكیل جلسه نداده و از شیث رضایی برای دفاع از خود دعوتی صورت نگرفته است.

 

رفیعی با بیان اینكه بدترین آدم ها جلوی دوربین های تلویزیونی دست به حركاتی كه در چند روز اخیر بر سرزبان ها افتاده است، نمی زنند، تصریح كرد: شیث و محمد نصرتی بازیكنانی نیستند كه از این حركات انجام دهند.

 

وی در ادامه از اسماعیل حسن زاده رییس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل آنچه عجله نكردن در صدور رای اعلام داشت، تشكر كرد و گفت: اتفاقات مورد اشاره در بازی پرسپولیس و داماش گیلان در دو نیمه متفاوت رخ داده است علاوه بر اینكه در صحنه ای كه شیث رضایی متهم شده ، محمد نصرتی حضور نداشته است.

 

وی افزود: در اتفاقی كه به شیث تهمت زده شده، رضا نورمحمدی حضور داشته است كه امیدوارم رسانه ها در این خصوص باوی گفت وگو كنند تا مشخص شود هیچ اتفاقی در این صحنه رخ نداده است.

 

وكیل شیث رضایی با این ادعا كه پولی از موكل خود بابت دفاع نخواهد گرفت، اظهار داشت: صحنه معروف به شیث رضایی را نزدیك به 40 بار در نمای آهسته تماشا كرده ام اما هیچ چیزی مبنی بر بی اخلاقی در آن ندیده ام.

 

رفیعی اظهار داشت: برخی از دوستان شتاب زده عمل كردند به حدی كه این ورزشكاران روی خارج شدن از خانه را در چند روز اخیر نداشته اند.

 

وی افزود: از شیث رضایی خواسته ام به دانشگاه برگردد و در میان مردم ظاهر شود چرا كه گناهی مرتكب نشده است.

 

وكیل این بازیكن گفت: فردا به صورت رسمی از مسوولان كمیته انضباطی می خواهیم برای پاسخگویی در خصوص اتفاقات اخیر از ما دعوت كنند.

 

رفیعی در خصوص رای باشگاه پرسپولیس در خصوص این دوبازیكن گفت: معتقدم مسوولان باشگاه در واكنش به فشارهای رسانه ای چنین تصمیم موقتی را گرفته اند.

 

وی در خصوص عملكرد یكی از مجریان برنامه ورزشی صدا وسیما نیز گفت: شیث رضایی 12 سال است كه به صورت حرفه ای فوتبال بازی می كند و درجام جهانی نوجوانان حضور داشته و مدتی نیز كاپیتان تیم ملی جوانان ایران بوده است.

 

به گفته این وكیل، شیث مرد اخلاق دربی 67 بوده است و در پستی بازی كرده كه همواره پر برخورد بوده است.

 

رفعیی اظهار داشت: شیث در این مدت سه بار به كمیته انضباطی فراخوانده شده است كه برای یك بازیكن حرفه ای طبیعی است بنابراین به این مجری توصیه می كنم كه اتفاقات گذشته و فعلی را به هم ارتباط ندهد.

 

وی با بیان اینكه نباید شیث رضایی و محمد نصرتی محروم شوند،اظهار داشت: متاسفانه رسانه های داخلی آنچنان به این موضوع پرداختند كه رسانه های خارجی نیز به انعكاس آن پرداختند.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 آبان 1390 توسط marvin